Babalar Günü’ne özel şirket çalışanlarına en geniş seçenekli hediye

Edenred Türkiye, şirketlere özel indirim ve yüzde 39 vergi tasarrufu avantajlarıyla sunduğu Ticket Compliments Universal ve Ticket Compliments Fashion Hediye Çekleri ile Babalar Günü’nde “baba” çalışanları mutlu ediyor.

Babalar Günü’ne özel şirket çalışanlarına en geniş seçenekli hediye

Kurumsal ödeme çözümleri sektörünün öncü markası Edenred Türkiye, teşvik ve ödüllendirme kategorisindeki ürün ailesi Ticket Compliments hediye çekleri ile Babalar Günü’nde hem tasarruflu bir hediye arayışında olan şirketlerin hem de çalışanların yanında yer alıyor. Babalar Günü’nde çalışan babaları mutlu etmek isteyen şirketlere özel indirim ve yüzde 39 vergi tasarrufu avantajlarıyla sağladığı Ticket Compliments Universal Hediye Çekleri ile elektronik eşyadan beyaz eşyaya birçok seçkin markanın iki bine yakın mağazasından seçim yapma fırsatı tanırken, Ticket Compliments Fashion Hediye Çekleri ile de sayısız ünlü moda markasından babalara özel binlerce hediye seçeneği sunuyor.

Edenred Türkiye’nin 'İş hayatının her gününde yanınızdayız' mottosuyla hayata geçirdiği teşvik ve ödüllendirme ailesi Ticket Compliments hediye çekleri babaların yüzünü güldürmeye hazırlanıyor. Edenred’in ayrıcalıklı dünyasına dahil olan şirketler; özel indirimlerle satın alabilecekleri Ticket Compliments Universal ve Ticket Compliments Fashion Hediye Çekleri ile hem yüzde 39 vergi tasarrufu sağlıyor hem de Babalar Günü’nde de çalışanlarına beğeni ve ihtiyaçlarına göre alışveriş imkanı sunuyor. Özel indirimlerle şirketlere sağlanan Ticket Compliments Universal ve Ticket Compliments Fashion Hediye Çekleri böylece hem şirketleri hem de çalışanları mutlu ediyor.

İlk kahramanlara birbirinden farklı alternatifler

Her özel günde olduğu gibi Babalar Günü’nde de şirketlerin çözüm ortaklığını üstlenen Edenred Türkiye, Ticket Compliments Universal Hediye Çeki ile birçok seçkin markanın iki bine yakın mağazasından hediye seçimi yapma fırsatı tanıyor. Çalışanlar; beyaz eşya, elektronik ürünler, dekorasyon ürünleri, mücevherat ve kozmetik gibi pek çok farklı kategoriye ev sahipliği yapan anlaşmalı iş yerlerinde alışveriş özgürlüğü yaşıyor.

Özel güne, özel hediye

Özel günlerde çalışanlarına hediye vermek isteyen şirketler için ünlü moda markalarından alışveriş yapma imkanı sunan Ticket Compliments Fashion Hediye Çeki ise çalışanları giyim, ayakkabı, aksesuar gibi şık hediye alternatifleri ile buluşturuyor.

Özel günlerde çalışanlarına hediye vermek isteyen şirketleri farklı markalarla anlaşmak, hediye temin etmek ve dağıtmak gibi operasyonel yük getiren süreçlerden ve bu süreçlerin maliyetinden kurtaran Ticket Compliments hediye çekleri indirim ve kampanya dönemlerinde de geçerliliğini koruyor.

Ticket Compliments Universal ve Ticket Compliments Fashion Hediye Çekleri, bir yıl boyunca ve bir ürün alışverişinde birden fazla hediye çeki ile aynı anda kullanılabiliyor. Hediye çeklerinin geçerli olduğu mağazaların bilgisine MyEdenred uygulaması ya da edenred.com.tr üzerinden ulaşılabiliyor.


Hibya Haber Ajansı