Bayrama yakışan tatlı lezzet

Çikolata ile Boz İç Antep Fıstığı’nın eşsiz lezzetini bir araya getiren Milango, bayram kutlamalarını şölene çeviriyor.

Çikolata ile Boz İç Antep Fıstığı’nın eşsiz lezzetini bir araya getiren Milango, bayram kutlamalarını şölene çeviriyor. Ünlü tasarımcı Karim Rashid tarafından özel olarak tasarlanan Milango, çikolata tutkunlarına Antep fıstığı ve gerçek Şölen çikolatasının muhteşem lezzetini bir arada sunarken, özel çantalı ambalajı ile şık bir hediye seçeneği de oluşturuyor. 

Bayramların vazgeçilmez çikolatası MiLanGo, yüzde yüz Boz İç Antep Fıstıklı dolgusu ve enfes çikolatası ile bayram keyfini katlıyor. Amerika’nın en ünlü endüstriyel tasarımcısı Karim Rashid tarafından özel olarak tasarlanan MiLanGo, eşsiz lezzetiyle bayramın her anına eşlik edecek.

Kendinden çantalı şık ambalajıyla da özel bir hediye alternatifi olan MiLango, bayramda sevdiklerine ayrıcalıklı bir lezzet sunmak isteyenlerin gözdesi olacak.

Fıstıklı çeşidinin yanı sıra fındıklı ve frambuazlı lezzetleriyle her damak zevkine hitap eden Milango, Şölen’in dünyanın sayılı tesisleri arasında yer alan fabrikalarında gıda güvenliği kriterlerine uygun şekilde üretiliyor.

Hibya Haber Ajansı