Bayramda kendinize bir Zühre hediye edin

Zühre, 2021 yaz koleksiyonunda yer alan birbirinden şık kıyafetler ile bu coşkuya ortak olmaya hazırlanıyor. Zühre, yaz koleksiyonu için özel olarak hazırlanan terletmeyen ferah kumaşlarıyla elbiseler, kaplar, eşarplar, tunikler bayram için sizleri bekliyor. Koleksiyonda yer alan ketenler, pamuklu kumaşlardan üretilmiş hava alan kıyafetlerle bayram şıklığınızın yanı sıra bu sıcak günlerde ihtiyacınız olan konfor beklentiniz de karşılanacak.

Muhafazakâr ve stil sahibi kadınların tercihi, stil ve kalitenin adresi Zühre’nin geniş ürün yelpazesi ile bu bayramda kendinizi ödüllendirin!

Pandemi sürecinden sonra, yaz ayına denk gelen ve normalleşme ile birlikte özellikle açık hava görüşmeleri ile sevdiklerimizi göreceğimiz Kurban Bayramı yaklaşıyor. Moraller yüksek, aşılamanın etkisiyle bu bayram açık havada gerçekleşen panayırlar, sergiler, etkinlikler, sohbetler, davetler ile  pandemi nedeniyle son bir yıldır sevdiklerimizi görmeyi hasretle beklediğimiz, o özlenen bayramların havası Kurban Bayramı'nda esecek.

20 Temmuz itibariyle 4 gün sürecek Kurban Bayramı ile önlemlerimizi alarak olsa da yakınlarımızla bir arada olabileceğiz. Bu sevinci doya doya yaşayacağımız bu bayramda da bu coşkuyu kendimizi ödüllendirerek yaşayacağız, mübarek Kurban Bayramı'nı da bayram neşesi ile giyinerek, sevdiklerimizle tatlı ve hoş sohbetler yaparak geçireceğiz.

Modayı doğru kombinler ve kaliteli kumaşlar ile “zamansız” bir şıklık ile taşımayı seven kadınların tercihi Zühre, 2021 yaz koleksiyonunda yer alan birbirinden şık kıyafetler ile bu coşkuya ortak olmaya hazırlanıyor. Zühre, yaz koleksiyonu için özel olarak hazırlanan terletmeyen ferah kumaşlarıyla elbiseler, kaplar, eşarplar, tunikler bayram için sizleri bekliyor. Koleksiyonda yer alan ketenler, pamuklu kumaşlardan üretilmiş hava alan kıyafetlerle bayram şıklığınızın yanı sıra bu sıcak günlerde ihtiyacınız olan konfor beklentiniz de karşılanacak.

Bunların dışında muhafazakar giyimin olmazsa olmazları arasında olan eşarp modelleri ve çok şık, kaliteli çantalar kendinize ve yakınlarınıza hediye ederek tarzınızı ortaya koyabileceğiniz seçenekler olacak. Zincirli kol çantalarından, omuz çantalarına, portföylerden, cüzdanlara birçok farklı seçenek sunan Zühre, doğru kombinler ile, şık, zamansız ve bu sezon kalpleri yumuşatan ketenin hafifliği ile kremler, uçuş uçuş soft maviler, bej’ler, lilalar ve tarçınlar ile soft renklerin öne çıktığı tasarımlar, tarzınıza en uygun seçimlerle bayram şıklığınızı tamamlayacak.

Zühre’nin 2021 yaz sezon koleksiyonunda yer alan hem şık hem spor rahatlığı sürebileceğiniz tüm seçenekler mağazalarda ve www.zuhre.com.tr’de sizleri bekliyor.

 

Hibya Haber Ajansı