BorgWarner Frankfurt 2022'de satış sonrası için yeni ürünler sunuyor

BorgWarner, Automechanika Frankfurt 2022’de satış sonrası markaları için ortak hazırladığı stantta BorgWarner Aftermarket ve Delphi Technologies’in yeni ürünlerini ve gelecekteki pazar fırsatlarını sergiledi.

BorgWarner, Automechanika Frankfurt 2022’de satış sonrası markaları için ortak hazırladığı stantta BorgWarner Aftermarket ve Delphi Technologies’in yeni ürünlerini ve gelecekteki pazar fırsatlarını sergiledi.

Stantta, BorgWarner’ın satış sonrası pazarını e-mobilite dönüşümünün bir sonraki aşamasına yönlendiren elektrikli araç çözümleri paylaşıldı.

“Ne kadar güçlü olduğumuzu gösteriyoruz”

Automechanika Frankfurt’ta endüstri ortaklarıyla buluşmaktan heyecan duyduklarını ifade eden BorgWarner Emisyon, Termal ve Turbo Sistemler Satış Sonrası Başkan Yardımcısı Michael Boe; “BorgWarner ve Delphi Technologies markalarımızın birbirini tamamlayan ürün, hizmet ve teknolojileriyle ne kadar güçlü olduğumuzu gösteriyoruz. Her iki markamız da geniş ürün portföyleri ile sektörde saygı görüyor.” ifadesinde bulundu.

“Günümüzün ve yarının araçlarına servis desteği sağlıyoruz”

Delphi Technologies’in Satış Sonrasından sorumlu Başkanı Neil Fryer, markaların ortaya koyduğu güçten yararlanmanın, müşterilere fayda sağladığını belirterek, “Otomotiv yenileme pazarındaki e-mobilite dönüşümünün bir sonraki aşamasında konumumuzu güçlendiriyor. Satış sonrası pazarındaki misyonumuz, bugünün ve yarının araçlarının bakım ve onarımını en iyi şekilde yapabilmeleri için servisleri ve teknisyenleri desteklemeye devam etmek.” şeklinde konuştu.

Bugünün ve yarının teknolojileri

Satış sonrası iş ortakları, mevcut yenilikçi sistem çözümleriyle gelecek için teknik olarak tam donanımlı bir şekilde gelecek vaat eden pazar beklentilerine ulaşma fırsatı yakalayabiliyor.

BorgWarner çatısı altındaki Delphi Technologies ise bu yılki fuarda iki çeşit yeni fren çözümü sergiledi. 2022’nin sonunda, korozyon koruması ile bi-metalik fren diski serisini pazara sunulacak. Şirket ayrıca, elektrikli araçlar için tasarlanan fren balatasının da ön gösterimini yaptı.

Delphi Technologies, Euro 6 ağır hizmet dizel araçlar için tam kapsamlı servis çözümleri sunarak bu araçların kritik emisyon standartlarını karşılamasına yardımcı oluyor. Euro 6 tamir programı, Delphi Technologies Yetkili Servisleri’nin F2 enjektör bakım çözümlerini genişletmeleri için parçalar, tamir kitleri ve ilgili eğitimleri içeren uygun maliyetli bir çözüm olmasıyla da öne çıkıyor.

Fuarda sergilenen ürünlerden bir diğeri olan Hartridge CRi-Pro test cihazı ise Delphi Technologies Dizel Yetkili Servisleri için tamamlayıcı arıza tespit ve yeniden kodlama özelliği sunuyor. Yeni nesil enjektörler için test ve kodlama çözümü arayan; ancak yetkili olmayan servisler için kapsamlı muadil test modu da içeriyor. Standın ziyaretçileri aynı zamanda bu yıl içinde sunulacak olan GDi pompalar, enjektörler ve enjektör bakım kitleri hakkında da bilgi alma imkanını yakaladı.

Hibya Haber Ajansı