Bu yaz plajlarda Suwen moda

Glitter desenli bikini ve mayo, bralet modelleri, mayo alternatifleri ve trend desenleri ile Suwen 2022 plaj koleksiyonuna bayılacaksınız.

Farklı tasarım ve mevsimsel renklerdeki Suwen plaj koleksiyonu, şık, feminen, zarif, spor, cool, geniş beden aralıklarındaki model alternatifleri ve özenle seçilmiş kumaş türleriyle yaz modasında yerini alıyor. Bu sezonda plajlarda göz alıcı görünmek için farklı yaş, beden ve vücut tipindeki kadınların ihtiyaçlarını karşılayabilecek tasarımları klişe kalıplardan uzaklaşarak, kadınların her anında özgürce davranabileceği konfor ve şıklıkta hazırladı.

 

Suwen Plaj koleksiyonu, Suwen, özellikle büyük bedenli kadınların da güncel tasarımlarda model alternatifleri bulabileceği bir marka.  Desenli yaz elbiseleri ve plaj koleksiyonunu tamamlayan pareoları, yumuşak kumaş türleri ve renkli dokularıyla dikkat çekiyor. Her yaz olduğu gibi bu yaz da retro, şık, spor, klasik, desenli mayo tasarımlarıyla ön planda.

 

Bu sezonun plaj trendleri arasında en çok dikkat çeken ürünler, bralet bikini modelleri ve mayolar. Son yıllarda plajlarda tek parça plaj stili, kadınların öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Cesur ve kruvaze kesimler, sırt dekolteleri, bel gölgesine vurgu yapan kemerli modeller ve toparlayıcı özellikteki mayolarıyla Suwen, özel desenleri ve alternatifli modelleriyle kadınların favori ürünleri arasında yerini alıyor.

2022 plaj giyimi global trendleri arasında yer alan petit carée gibi vintage stiller, floral efektler, neon renkler, cut out detaylar, illüzyon oyunları, üçgen, straplez, fırfırlı modeller, yüksel beller, halter kesimler, ışıltılı dokunuşlar, kemerler, zincir ve gold aksesuarlar, disko etkileri, leopar gibi vahşi doğa çağrışımları, pliseler, vücudu saran ipli bağlamalar; hepsi ve daha da fazlası SUWEN’in yeni 2022 Plaj Koleksiyonunda kendini gösteriyor.

Tamamlayıcı parçalara değer veren ve ürün çeşitliliğini bu anlamda zengin tutan SUWEN bu koleksiyonunda yer alan, mayo ve bikinilerini kusursuz bir şekilde tamamlayan, pareoları, plaj elbiseleri, pareo pantolonları, üçgen büstiyerleri, gömlek elbiseleri gibi hem plajda hem de yaz boyunca keyifle giyilebilecek prêt à porter parçalarıyla ilgi çekiyor.

SUWEN’in 2022 plaj koleksiyonuna, tüm SUWEN mağazalarından ve https://www.suwen.com.tr/ adresli online alışveriş sitesinden ulaşabilirsiniz.

SUWEN Mağazaları: https://www.suwen.com.tr/magazalar


Hibya Haber Ajansı