Danilo Şef’in tavsiyesi Golf Royal Gourmet’nin ana vatanından lezzetleri

Belçika çikolatası, Madagaskar vanilyası gibi global lezzetler; Bursa şeftalisi, Silifke Çileği, Mersin Lamas limonu, Afyon Çay vişnesi gibi ana vatanından yerli lezzetlerle hazırlanan Golf Dondurma’nın “Royal Gourmet” serisi, İtalyan Şef Danilo Zanna’nın da favorisi.

Golf dondurma’nın anavatanından gelen çikolata ve meyvelerle üretilen “Royal Gourmet” serisi, bu yaz da özel lezzetleri keşfetmeyi seven, hayatında kaliteli tatlara öncelik vermek isteyen tüketicinin gözdesi olacak.

Sevilen İtalyan şef Danilo Zanna’nın 3 yıldır reklam yüzü olduğu Royal Gourmet serisinin yeni reklam filmi 21 Haziran’da ekranlarda olacak. “Bi’ dünya lezzet içinde Golf Royal Gourmet” sloganıyla çıkacak reklam filmi, bu özel dondurmanın ayrıcalıklı lezzetlerini konu ediniyor.

 

Madagaskar’ın vanilyası, Belçika’nın çikolatası, Bursa’nın şeftalisi

Reklamda Danilo Şef, dondurma ikram edeceği misafirlerinin önüne kocaman bir dünya küresi getiriyor. Dünyayı döndürdükten sonra parmaklarıyla durdurdukları bölgenin meşhur içeriğiyle hazırlanmış dondurmalar da misafirler tarafından keyifle yeniliyor. Reklam boyunca her biri ana vatanlarından gelen lezzetlerden Madagaskar vanilyasıyla, meşhur Belçika çikolatasıyla, Bursa şeftalisiyle, Silifke çileğiyle üretilen Royal Gourmet serisinin ayrıcalıklı tatlarıyla çeşit çeşit dondurması, ekranda boy gösteriyor.

 

Bu yılın yeni lezzeti: Ana vatanı İtalya’dan “Tartufo”

Golf’ün dondurma severlere bu yaz için sürprizi ise şef Danilo’nun memleketi İtalya’nın ünlü dondurma tatlısı “Tartufo” olacak. Bitter Belçika çikolatalı ve Madagaskar vanilyalı dondurması ile merkezinde akışkan çikolata sos ve üstünde brownie parçalarının bir araya geldiği Royal Gourmet Tartufo, bu yaz gurme lezzet arayanların favorisi haline gelecek.

 

Reklam filminin video linki: https://www.youtube.com/watch?v=-uD2JTA7GFg

KÜNYE

Reklamveren: Golf Royal Gourmet

Reklamveren Yetkilileri: Ufuk Uğur, Birben Aytemir, Onat Şenkal, Derya Öztürk, Egehan Erkinkol

Reklam Ajansı: Titrifikir

Kreatif Ekip Lideri: Mert Demirhan, Tuba Atilla


Hibya Haber Ajansı