Doğubayazıt Belediyesi’nden “Başarıya Giden Yolda Rol Modeller” buluşmaları

Doğubayazıt Belediyesi, Ağrı’nın örnek şahsiyetlerini bir araya getireceği “1. Ahmed-i Hani buluşmaları” etkinliği düzenleyecek. Hibya Haber Ajansı ve Hibya Haber Ağı'nda canlı yayınlanacak program, 3 Aralık Cuma (Bugün) saat 12:00'da Ahmed-i Hani Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Doğubayazıt Belediyesi, Ağrı’nın örnek şahsiyetlerini bir araya getireceği “1. Ahmed-i Hani buluşmaları” etkinliği düzenleyecek.  Hibya Haber Ajansı ve Hibya Haber Ağı'nda canlı yayınlanacak program, 3 Aralık Cuma (Bugün) saat 12:00'da Ahmed-i Hani Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek. 

Doğubayazıt Belediyesi’nin himayelerinde Ağrı Kültür Dernekleri’nin katkılarıyla gerçekleştirilecek etkinliğe Doğubayazıt Belediye Başkanı Yıldız Acar, Ağrı Kültür Dernekleri Federasyonu Başkanı Mehmetnuri Aydemir, Gazeteci-Yazar Semra Polat, Prof.Dr. Çetin Kotan, İş İnsanı Av. Mehmet Nedim Kolan ve Prof. Dr. Akif Arslan konuşmacı olarak katılacak. “Başarıya Giden Yolda Rol Modeller” ile konuşmacılar, öğrencilere başarı hikayelerini anlatacak.

Katılımcılar, eğitim ve iş hayatlarında başarıya giden yolu öğrencilere anlatarak Ağrı’ya artı değer katacak. Konuşmacıların kendilerini tanıtmalarının ardından gerçekleştirilecek interaktif sohbet ile öğrencilerin merak ettiği sorular yanıt bulacak.

Hibya Haber Ajansı