Doksanların “Romantik” renk uyumu ile bu yaz moda: Zühre!

Modanın kalbi Zühre, 2022 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda da “Farkını Hisset” mottosu ile tüm kadınlara “naif ve zarif” çizgiler ile modern ve şık bir görünümü yüzlerce farklı tasarımla sunuyor.

Modanın kalbi Zühre, 2022 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda da “Farkını Hisset” mottosu ile tüm kadınlara “naif ve zarif” çizgiler ile modern ve şık bir görünümü yüzlerce farklı tasarımla sunuyor.

Romantik soft renkler ile kombinlerde mutlak renk uyumu”!

Bu yıl doksanların romantik stili hem erkekler hem de kadınlar için geri döndü. Bu yıl “doksanlar”ın öne çıkan trendi olan “Romantik soft renkler ile kombinlerde mutlak renk uyumu” koleksiyonlara damgasını vurdu. Modaseveler de  özledikleri bu modayı Zühre koleksiyonu ile kucaklıyorlar.

Şifon tuniklerden, elbiselere, diz altı toz mavi ya da toz pembe ya da pudra rengi tuniklere, uyumun iyi hissettiren siluetini yansıtan ikili takımlara kadar yüzlerce farklı kombini Zühre.com.tr’de inceleyen kadınlar yine tercihlerini kombinin uyumundan ve kaliteden yana kullanarak Zühre koleksiyonunu gardıroplarına taşıyorlar.

“Zamansız” rahatlık ve modern bir yaz görünümü için: Zühre!

Bel detaylı, dökümlü ve harika görünen tunik ve elbiseler, kırmızı, mavinin en stil tonları ile günün her saatinde, “Farkını Hisset” mottosu ile “Zamansız” rahatlık ve modern bir yaz görünümü için tasarlandı. 

Modanın kalbine ulaşarak tüm alışverişlerinizi Zühre mağazalarından, kapıda ödeme, hızlı kargo, indirim avantajları ile de “Zühre.com.tr” den güvenle yapabilirsiniz.