DS Automobıles’den yüzde 0,49 faizli kredi teklifleri

DS Automobiles, DS modellerine sahip olmak isteyenlere ekim ayına özel satın alma teklifleri sunuyor.

DS Automobiles, DS modellerine sahip olmak isteyenlere ekim ayına özel satın alma teklifleri sunuyor.

DS Automobiles’in ekim ayı teklifleri kapsamında; DS 4, 300 bin TL’ye 12 ay vadeli yüzde 0,49 faizli kredi imkanı sağlıyor. DS 7 Crossback ve 300 bg güce sahip şarj edilebilir hibrit modeli DS 7 Crossback e-tense 4X4 için 300 bin TL’ye 12 ay vadeli yüzde 0,49 faizli benzersiz bir kredi fırsatı sunuluyor. DS Automobiles’in sedan modeli DS 9, 300 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0,49 faizli kredi seçeneği teklifi ile dikkat çekiyor.

DS 4, kompakt hatchback sınıfında yeni bir tasarım anlayışını kullanıcılarıyla buluşturuyor. 1,83 metrelik genişliği ve 20 inçe kadar hafif alaşım jant seçeneklerine sahip 720 milimetrelik tekerlekleri ile, kompakt 4,40 metrelik uzunluğu ve 1,47 metrelik yüksekliği ile konfor sağlıyor.

Gövde tasarımı ile aerodinamik tasarımlı ve 19 inçlik jantlara sahip büyük tekerleklerin oranı DS Aero Sport Lounge konseptinden geliyor.

Arka tarafta tavan, teknik bilgi birikiminin bir göstergesi niteliğindeki emaye yüzey baskılı arka camın dik kavisiyle oldukça aşağı uzanıyor. Arka çamurluklar, kıvrımları ve C sütununu vurgulayan, DS logosunu taşıyan siyah renkli keskin köşelere sahip. Arkada, lazer kabartmalı pul efekti ile yeni nesil aydınlatma grubu  bulunuyor.

DS 4 modeli, dijital ve ergonomik bir iç mekana sahip. Seyahat sanatı, deneyimi kolaylaştırmak için üç arayüz bölgesinde gruplanan yeni kontrol düzeni kullanılarak gösteriliyor. Clous de Paris işlemeleri ile DS AIR’in gizli havalandırma çıkışları dikkat çekiyor. Bu, orta konsol tasarımının  düzenli bir şekle sahip olmasını sağlıyor.

Hibya Haber Ajansı