Evony’den 'Evde Kal'an değerli büyüklerimize teşekkürler

Hayat Kimya'nın yetişkin bakım kategorisinde yer alan Evony markası, pandemi döneminde sabırla, güzel dilekleriyle evlerinde kalan 65 yaş üstü değerli büyüklerimize hazırladığı kısa film ile teşekkür ediyor.

Hayat Kimya'nın yetişkin bakım kategorisinde yer alan Evony markası, pandemi döneminde sabırla, güzel dilekleriyle evlerinde kalan 65 yaş üstü değerli büyüklerimize hazırladığı kısa film ile teşekkür ediyor. Umutlarını; sağlık çalışanları başta olmak üzere, bu süreçte evlerimizdeki ihtiyaçlarımız için çalışanlara aşılayan büyüklerimize “Sizin varlığınız olmasa biz bu günleri çok zor atlatırdık” mesajını veren Evony, hislere tercüman oluyor.

Burak Kolcu’nun yönetmenliğini yaptığı film, sorumlu marka anlayışı ve Covid-19 pandemisi kuralları gereği hiçbir risk almadan ve sürecin koşullarına uygun maksimumum özen gösterilerek cast'sız çekildi. Herkesin kendi ailesi ile yer aldığı reklam filmi, bu zorlu günlerde hayattan gerçek kesitleri de ekranlara taşımış oldu. Yönetmen Burak Kolcu da annesiyle filmdeki yerini aldı.

Künye:
Reklamveren: Evony
Reklamveren Temsilcisi: Gülhan Eğilmez, Ozan Türk, İdil Rodoplu

Reklamveren Prodüktör: Balca Enşenol
Reklam Ajansı: Über Dijital

Yönetmen: Burak Kolcu
Kreatif Ekip: Cüneyt Kılıç, Hande Arslan

Art Director: Eda Köktepe
Müşteri İlişkileri: Ömer Gezici, Cüneyt Tabanoğlu
Prodüksiyon: 85/90 Projects

Hibya Haber Ajansı