Hibya Haber Ajansı, günlük yaşantınız kolaylaştırmak için kuruldu.


Hibya, sizlere yayıncılığın önünü açıyor ve bunu yaparken hiç kimseye bir ayrım yapmıyor. İster kişi olun ister tüzel kişi…

Sistemimiz herkese açıktır. 

Sisteme kolayca kayıt olun aktive edin, KVKK ve Yayın Sözleşmesini onaylayın ve haber yazmaya başlayın…

Makul haber servis ücretlerimiz ile haber yayın haklarınızı kullanmaya başlayın.

 

 

Artık zor denilen detaylar zor değil aksine daha da kolay…

Günlük hayatımızda zaman zaman kendimizi ifade etmekte zorlanırız bunu şirket ve marka bünyesinde olduğu zaman daha artmaktadır.

Her zaman ise firmaların bu konudaki doğru yardımcı ise iletişim danışmanlarıdır. Alternatif iletişim danışmanlarına PR odasından da ulaşabiliriz

Hibya Haber Ajansı, haber servisi noktasında size profesyonel destek sağlıyor.


•    Biz ve diğer yayıncılara atılan mailler her zaman için saatli bomba gibidir. Mail atma yerine diyoruz ki gelin uluslararası bir haber ajansında yayın desteği alın. 

•    Haber ajansı sistemine kendiniz yükleyin. Profesyonel bir şekilde hazırlayın ve onay alın. Saniyeler içerisinde haberiniz yayına girsin.

•    Size ait basın odasında da halka açık bir şekilde kullanıma hazır bulunsun.

Bu sistemin temel yapısı araya tekrar tekrar birilerinin(aracıların) girmesini engellemektedir.

Aracılar ile uğraşmak yerine bir haber ajansıdan yayınlanmış bir haberi diğer yayıncılara yayınlatma ise her zaman daha kolaydır. 

Faaliyet olan resmi gerekli yerine getirine ve özellikle basın emekçilerinin kontrolünde olan bir haber ajansı profesyonel bilgi ver birikimiyle sizi yönlendirir. Tecrübesiyle doğa bilecek iletişim kazalarının önüne geçebilmektedir.

Haber Ajansı’nın düzeltmesi bağlayıcıdır. Eğer attığınız mail hatalıysa nasıl takip edebileceksiniz? Zaten güven sıkıntısı yaşayan bir mail ikinci kez düzeltme gelmesi daha da zorlar

Koşulsuz cevap hakkı, kriz anında ortaya çıkan bir durumdur. Tüm kapılar size kapandığında bir tek hibya sizin yanınızda olur.

Bürokrasinin, siyasettin olmadığı. Sözde tarafsız değil özde objektif olan gazetecilerle çalışmanın keyfini ve farkını yaşayın.

14 dilde uluslararası platformda küreselleşen dünya yayıncınızla sınırlı kalmayın