Global başarınızı İF Design Award 2021 ödülünü kazanarak görünür yapın

Almanya merkezli International Forum Design GmbH tarafından 67. kez düzenlenen İF DESIGN AWARD’un 2021 başvuruları için son kayıt zamanı yaklaştı.

Tasarım sektöründe en prestijli ödüller arasında yer alan iF Design Award, bu yıl pandeminin olumsuz etkilerini azaltmak amacıyla iki başvurundan birinden kayıt ücreti almayarak tasarımcılara kolaylık sunuyor.

Başarı hikayesiyle tasarım sektörüne ilham olacak, tasarım yatırımları ile ben de varım diyen ve sesini global arenada duyurmak isteyen markalar, tasarımcılar, mimarlar veya ajanslar, kurumsal firmalar, girişimciler 2021 İF DESIGN AWARD ödülleri için www.ifworlddesignguide.com adresindeki başvuru kriterlerini, inceleyerek 1 Aralık 2020 tarihine kadar başvurabilecek.

iF DESIGN AWARD 2021 başvurularındaki 9 ana kategori bulunuyor; Ürün tasarımı, İletişim tasarımı, Ambalaj tasarımı, Mimari, İç mimari, Profesyonel konsept tasarımı, Hizmet tasarımı, Kullanıcı Deneyimi tasarımı (UX) , Kullanıcı Arayüz tasarımı (UI) .

iF DESIGN Turkiye ofisinden Sinem Kocayaş, “ iF ödülünü kazananlarının başarı hikayesini online yayınlar, sosyal medya & basılı basın, sergi, fuar, tasarım haftalarına katılım vs gibi geniş bir ağda tüm Dünya’ya duyuruyoruz. Uluslararası deneyim ve gözlemlerimiz bize gösterdi ki ödül kazanmanın guru çalışanlara en büyük motivasyon kaynağı. Tüketicide ise ürün ambalajlarında iF Design Award ödülü olması, satış kararını, marka güvenirliğini olumlu etkileyen güçlü bir faktör. Bu yıl da Türkiye’de tasarlanan veya üretilen ürün ve projeleri iF Design Award 2021 ödüllerine katılmaya, bizlerle başarı hikayelerini paylaşmaya davet ediyoruz.” dedi.

iF Design Award 2021 ödül töreni 10 Mayıs 2021 tarihinde Berlin Friedrichstadt-Palast'ta yapılacak.

 

BAŞVURU DÖNEMİ İÇİN ÖNEMLİ TARİHLER

  • 1 Aralık 2020 - Son şans! Başvuru tarihi
  • 18-22 Ocak 2021- Jüri 1. Adım: Online Ön Seçim
  • 29-31 Mart 2021 - Jüri 2. Adım: Berlin'deki fuar alanında Final Jüri değerlendirmesi
  • 10 Mayıs 2021 - Berlin Friedrichstadt-Palast'ta Ödül Töreni


Hibya Haber Ajansı