Gömlek tuniklerle “Çabasız” ve “Zamansız” şıklık garanti

Modanın kalbi "Zühre" koleksiyonunda “çabasız” şıklık için birbirinden dinamik desenlere sahip, renkli ve şık yüzlerce seçenek ve sezonun trendi "gömlek tunik"lerde en geniş koleksiyonlardan biri mağazalar ve Zühre.com'tr de sunuldu. Havadar yaz bluzları ve tunikleri şifon ve pamuklu seçenekleri, aksesuar ve kesim detayları ile her tarza uygun tasarımlarla, gündüzden geceye geçişte de büyük bir kolaylık sağlıyor.

Modanın kalbi "Zühre" koleksiyonunda “çabasız” şıklık için birbirinden dinamik desenlere sahip, renkli ve şık yüzlerce seçenek ve sezonun trendi "gömlek tunik"lerde en geniş koleksiyonlardan biri mağazalar ve Zühre.com'tr de sunuldu. 

Havadar yaz bluzları ve tunikleri şifon ve pamuklu seçenekleri, aksesuar ve kesim detayları ile her tarza uygun tasarımlarla, gündüzden geceye geçişte de büyük bir kolaylık sağlıyor.

Modern üst giyim koleksiyonu geniş beden seçenekleriyle Zühre'de

Uzun fırfırlı ya da kesimleriyle dikkat çeken uzun kollulardan aksesuar detaylı, kumaşıyla serin tutan hafif yazlık gömlekler, tunikler, bluz ve sezonun trendi "Gömlek tunik"lerden oluşan birbirinden ilham verici üst giyim koleksiyonu geniş beden seçenekleriyle Zühre 2022 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda modasever tüm kadınlara sunuldu.

Açık renk beyaz pantolonlarla kombinleyebileceğiniz gömlek tunikler pamuklu, şifon ve keten seçenekleriyle yüzlerce farklı renk seçeneklerinden biriyle mutlaka bu sezon gardıroplarınızda yerini almalı.

Denim gömlek ve tuniklerle enerjik bir yaz kombini!
Denim tunik gömlekler de bu sezonun favorisi olarak Zühre koleksiyonunda en çok ilgi gören tasarımların başında geliyor. Blok desenli denim tunikler genç Zühre tutkunlarının kombinlerinde yerini aldı. 

Kollarda ve yakalarda fırfır ve aksesuar detayları ise bu sezonun sürprizleri.. Uçuş uçuş bir yaz gününde Zühre’nin soft pembe ya da mint yeşili kolları fırfırlı bluzu ile muhteşem bir gün geçirebilirsiniz. Resmi iş günleri için çivit mavi, siyah gibi koyu tonlar da gömlek, tunik ve  bluzlarda iş hayatında rahatlıklarıyla size eşlik edecek kurtarıcı kombin parçaları arasında önerilebilir.

Modanın kalbine en yakın Zühre mağazasından ya da tek tık’la Zühre.com.tr’den ulaşabilir, tüm alışverişlerinizi kapıda ödeme, hızlı kargo, indirim avantajları ile de “Zühre.com.tr” den güvenle yapabilirsiniz.