messenger sharing button

Günlük yaşantınız kolaylaştırmak için buradayız!


Hibya, sizlere yayıncılığın önünü açıyor ve bunu yaparken hiç kimseye bir ayrım yapmıyor. İster kişi olun ister tüzel kişi…

Sistemimiz herkese açıktır. Bunu yaparken basın emekçileri ve iletişim danışmanlarını destekliyoruz. Sisteme kolayca kayıt olun aktive edin, KVKK ve Yayın Sözleşmesini onaylayın ve haber yazmaya başlayın…

 

En önemlisi mesleki itibarı korumaya çalışıyoruz. Merdiven altı kişi ve kurumlardan getirdiğimiz şartlarla sektörü koruyoruz.

 

Makul haber servis ücretlerimiz ile haber yayın haklarınızı kullanmaya başlayın.Daha fazla destek almak için whatsaap haber hattından yazın yardımcı olalım.

 

 

 

Artık zor denilen detaylar zor değil aksine daha da kolay…

 

Günlük hayatımızda zaman zaman kendimizi ifade etmekte zorlanırız bunu şirket ve marka bünyesinde olduğu zaman daha artmaktadır.

Her zaman ise firmaların bu konudaki doğru yardımcı ise iletişim danışmanlarıdır. Alternatif iletişim danışmanlarına PR odasından da ulaşabiliriz

Haber servisi noktasında size profesyonel destek sağlıyoruz


•    Biz ve diğer yayıncılara atılan mailler her zaman için saatli bomba gibidir. Mail atma yerine diyoruz ki gelin uluslararası bir haber ajansında yayın desteği alın. 

•    Haber ajansı sistemine kendiniz yükleyin. Profesyonel bir şekilde hazırlayın ve onay alın. Saniyeler içerisinde haberiniz yayına girsin.

•    Size ait basın odasında da halka açık bir şekilde kullanıma hazır bulunsun.

 

 

 

 

Bu sistemin temel yapısı araya tekrar tekrar birilerinin(aracıların) girmesini engellemektedir.

Aracılar ile uğraşmak yerine bir haber ajansıdan yayınlanmış bir haberi diğer yayıncılara yayınlatma ise her zaman daha kolaydır. 

Faaliyet olan resmi gerekli yerine getirine ve özellikle basın emekçilerinin kontrolünde olan bir haber ajansı profesyonel bilgi ver birikimiyle sizi yönlendirir. Tecrübesiyle doğa bilecek iletişim kazalarının önüne geçebilmektedir.

Haber Ajansı’nın düzeltmesi bağlayıcıdır. Eğer attığınız mail hatalıysa nasıl takip edebileceksiniz? Zaten güven sıkıntısı yaşayan bir mail ikinci kez düzeltme gelmesi daha da zorlar

Koşulsuz cevap hakkı, kriz anında ortaya çıkan bir durumdur. Tüm kapılar size kapandığında bir tek hibya sizin yanınızda olur.

Bürokrasinin, siyasettin olmadığı. Sözde tarafsız değil özde objektif olan gazetecilerle çalışmanın keyfini ve farkını yaşayın.

 

14 dilde uluslararası platformda küreselleşen dünya yayıncınızla sınırlı kalmayın. Siz isteyin biz yapalım istediğiniz ülkede istediğiniz bölgede


Hibya Haber Ajansı, Franchise - Bayilik Politikası:

Hibya Haber Ajansı, Yerel de gücünüze güç katıyor. Sınırlarınızı kaldırıyor. Uluslararası bir ailenin parçası oluyorsunuz.

Ulusalda haber çıkabilmenin çok ötesinde uluslararası alanda rahatça yer almanın gücüne sahipsiniz.

Söz de değil, haber satışın, haber servisinde ajansın tüm ürünlerin satış yetkisine sahip ve yereldeki sorumlusu oluyorsunuz.

Ulusal ölçekli zor olan herşey artık çok kolay.

Gerçek anlamda kurulu tarafsız bir markanın temsilcisi olmaya hazırmısınız?

Hızlıca sisteme kayıt ol. Talebini oluştur.

Oluşan yapıdaki yerinizi alın.

Bayi ve alt bayiler ile kendini besleyen kazan kazan bu sistemde hızlıca yerinizi alın.