Hibya'dan "Wbots" ile iş ortaklığı

Hibya Haber Ajansı ve Türkiye'de en gelişmiş ve en kapsamlı WordPress haber botu "Wbots" iş ortaklığı yaptı.

Hibya Haber Ajansı ve Türkiye'de en gelişmiş en kapsamlı WordPress haber botu olan "Wbots" iş ortaklığı yaptı.

Türkiye'nin tarafsız, bağımız tek haber ajansı Hibya, 3. yılında büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Tarafsız yayıncılığı ve yayıncının gücüne göre abonelik politikasıyla alternatif olan Hibya, aynı zamanda sektöre de nefes aldırıyor. 

Türkiye'de en gelişmiş ve en kapsamlı WordPress haber botu olan "Wbots" otomatik takip, veri tasnifinin yanı sıra mizanpaj işlemlerinde gelişmiş modüler yapılar ile hizmet veriyor. Gelişmiş web otomasyon sistemi olan Wbots, günde onlarca saatte yapılması gereken editör işlemlerini saniyeler içerisinde gerçekleştiriyor. Bünyesinde çözüm ortaklığı noktasında birçok haber ajansını birleştiren WBots, geldiği noktada müşterilerine ürün yelpazesini geliştirirken, haber kaynaklarının sayısını da gün geçtikçe artırıyor.

Wbots, yayıncılara otomatik web servisleri hizmetlerini en uygun fiyatlarla buluşturuyor. Wbots, Hibya Haber Ajansı ile birlikte sektöre ekstra katkı sağlayan iki kuruluş olarak burada da sektörün çıkmazına hem içerik hemde teknik anlamda destek sağlıyor.

Hibya Haber Ajansı, WBots müşterilerine özel 2021 abonelik fiyatlarını sabitliyor. Yıllık 1200TL+KDV ile başlayan abonelik fırsatı sunuyor

WBots Hakkında:

WBots; otomatik takip, veri tasnifinin yanı sıra mizanpaj işlemlerinde modüler yapılar ile hizmet veren, günde onlarca saatte yapılması gereken editör işlemlerini saniyeler içerisinde gerçekleştiren  gelişmiş web otomasyon sistemidir.


Hibya Haber Ajansı