Hibya'dan yayıncılara destek

Hibya Haber Ajansı, 2022 abonelik ücretlerini güncelledi.

 

Sektöre destek olmak adına, yeni haber sitelerinde ve anlaşmalı haber yazılım şirketleri (Önem Soft, Gazisoft, Tümeva Bilişim, Daktilo Haber Yazılım, Wbots  ve  KurumsalX) için abonelik ücreti yıllık özel indirimli fiyat 3000 TL + KDV olarak belirlendi.

 

 

 

 

 

 

 

Hibya Haber Ajansı Hakkında:

Hibya; 2019 yılında basın emekçileri tarafından kurulmuş, işi sadece habercilik olan, tarafsız ve bağımsız bir medya kuruluşudur.

Hiçbir sermaye gücünden beslenmeyen, hiçbir siyasi yakınlığı bulunmayan nadide kurumlardan biridir.

Hibya, ekonomi ağırlıklı yayınlarıyla beraber hem sektöre hem de ülkemize yeni bir bakış açısı getiriyor. Tam ortada, yorumsuz ve eşit yayıncılık ilkesiyle hareket ediyor.

Duvarları, sınırları olmayan, haber niteliği taşıyan her içeriği kimseye danışmadan yayımlayan tek üreticidir.
 
Asayiş ve üçüncü sayfa haberlerinin olmadığı, nitelikli yayıncılığın ön plana çıktığı, devletimizin tüm kurumları ve ülkemizin tüm kesim, siyasi parti ve kuruluşlarına eşit mesafede iletişim ve etkileşim halindedir.

Yaptığı haberlerde ''tek kullanımlarda'' telifi kaldırarak sektörde ''incik boncuk'' hesabı yapmayan ''istediğin haber olsun, kullanın'' diyen Hibya Haber Ajansı kısa sürede 1600'den fazla aboneye ve 19 binden fazla kullanıcıya ulaştı.

Hibya, medeniyetimizin güçlü dil ve kültürünü kısa yaşam hayatında 182 ülkeden aldığı trafikle tüm dünyaya tanıtan, Türk medyasındaki sessiz devrimdir.

Yerel medyaya destek olmak için altyapısını tüm yerel medyaya franchise adı altında açan Hibya, 81 ilde verdiği franchise sistemle 2023 yılında yapılması öngörülen seçimin sonuçlarını da tarafsız bir şekilde vermenin hazırlığını yapıyor.

Hibya Haber Ajansı