“İçimde Suwen Var” reklam filmine anlamlı ödül

Türkiye’nin en hızlı büyüyen kadın iç giyim perakende markası Suwen, 30 Haziran 2022 Perşembe günü Hilton İstanbul Bomonti’de gerçekleşen görkemli törende, “Taze Reklam Verenler” kategorisinde bronz ödülün sahibi oldu.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen kadın iç giyim perakende markası Suwen, 30 Haziran 2022 Perşembe günü Hilton İstanbul Bomonti’de gerçekleşen görkemli törende, “Taze Reklam Verenler” kategorisinde bronz ödülün sahibi oldu.

Marketing Türkiye ve BoomSonar tarafından düzenlenen, Deloitte Türkiye’nin uzmanlığıyla katkı sağladığı Brandverse Awards ödül töreninde yıl boyunca sergilenen reklam, pazarlama ve pazarlama iletişimi çalışmalarını özgün değerlendirme modeliyle ele alarak sektör standartlarının yükselmesini hedeflendi. Bu manada gerçekleşen zorlu jüri elemesi sonucunda Brandverse Awards’da 104’ü Gümüş ve 162’si Bronz olmak üzere 315 ödül sahiplerini buldu.

Kadınların her anlarında özgürce davranarak, özgüvenli bir şekilde yaşayabilecekleri mesajının vurgulandığı reklam kampanyası ile ödüle layık görülen Suwen’in Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcı Can Dilek ödül ile ilgili şunları söyledi:

“Lokomotif ürün grubumuz sutyenle iç giyim dünyasına sektörümüzden daha farklı bir biçimde yaklaştığımızı düşünüyorum. Hem ürünlerimizde hem reklam filmimiz ve iletişimimizde klişeleşmiş kalıplardan uzaklaşarak kadınların her anlarında özgürce davranarak, özgüvenli bir şekilde yaşayabileceklerini göstermeye gayret ediyoruz.

Yeni reklam vermeye başlayan bir marka olarak bu yıl ki hem dijital farkındalık başarımız hem de aldığımız ödül için mutlu ve gururluyuz.”

Suwen Hakkında:

2003 yılında İstanbul’da kurulan Suwen, Türkiye kadın iç giyim, ev giyim, plaj giyim ve çorap (KİEP) sektöründe faaliyet göstermektedir. Modern Özel Zincir Mağazalar arasında mağaza sayısı bakımından Türkiye’nin en yaygın ikinci mağaza ağına sahip olan Suwen’in mağazaları 2021 yılında yaklaşık 7,6 milyon ziyaretçi ağırlamıştır.

Suwen, kendi markası ve tasarımı ile müşterilerine hizmet vermektedir. İç giyimden ev giyimine, çoraptan korseye, mayo ve bikini koleksiyonlarından lohusa gruplarına kadar geniş ürün yelpazesiyle bir kadının her anında yanındadır.

Suwen Türkiye’deki perakende ağını genişletmenin yanı sıra Romanya’da faaliyet göstermektedir. Ayrıca Irak, Azerbaycan, Kıbrıs, İsrail ve Filistin’de üçüncü tarafların işlettiği satış noktalarında da faaliyetlerine devam etmektedir.


Hibya Haber Ajansı