E-ticaret sektörünün ‘En Çekici İşvereni’ seçildi

Amazon.com.tr, Türkiye’de 8.si düzenlenen Universum ‘En Çekici İşverenler Araştırması’nda e-ticaret sektörünün ‘En Çekici İşvereni’ seçildi.

Devamı

Tarihindeki en büyük alışveriş etkinliği oldu

Türkiye’de gerçekleşen ilk Prime Day süresince en popüler ürünler; SanDisk 480GB SSD Plus Disk, HP 15-dw2027nt Dizüstü Bilgisayar ve Familia Plus Kağıt Havlu oldu.

Devamı

Amazon Türkiye'de Evcil Hayvan Ürünleri kategorisi açıldı

Amazon, Evcil Hayvan Ürünleri kategorisini hizmete açtı. HAYTAP iş birliğiyle gerçekleştirilen iyilik hareketi kapsamında Amazon aracılığıyla kuruma bağışta bulunabilecek.

Devamı

Okula Hazırlık Fırsatları başladı

31 Ağustos’a kadar sürecek fırsatlarla kırtasiyeden bilgisayar, ayakkabı, giyim ve oyuncağa binlerce okul ihtiyacında yüzde 70’e varan indirimler sunulacak.

Devamı

Mobil uygulamaya özel fırsat

10-14 Ağustos tarihleri arasında Amazon.com.tr Mobil Alışveriş Uygulaması’ndan yapılan alışverişlerde 20 TL değerinde indirim kodu kazanılabiliyor.

Devamı

KOBİ’lerin dijitalleşme süreçlerine destekleyecek Eğitim Programı

KOBİ’lerin satış ve dijitalleşme süreçlerine destek olacak ‘Satıcı Eğitim Programı' duyuruldu.

Devamı

Yaza özel büyük indirimler

Tüketicilere yaz sezonu için ihtiyaç duydukları ürünlerde yüzde 70'e varan indirimler sunacak farklı kategoriden yüz binlerce üründe geçerli olacak.

Devamı

75 TL'ye kadar Chip-Para Kazandıran Kampanya

Akbank kart sahipleri 30 Haziran’a kadar Amazon.com.tr’den yapacakları ilk 1000 TL ve üzeri alışverişlerinde 75 TL değerinde chip-para kazanıyor.

Devamı

İkinci satış ortağı toplantısını dijital ortamda gerçekleştirdi

Amazon.com.tr’nin KOBİ’leri bir araya getirdiği ikinci satış ortağı toplantısı dijital ortamda gerçekleştirildi.

Devamı

Babalar Gününe Özel Fırsatlar Başladı

Amazon.com.tr’nin Babalar Günü İndirimleri başladı. 21 Haziran’a kadar sürecek fırsatlar, yüzde 40’a varan indirimler sunacak.

Devamı