Orderinbox’dan Wyre ile iş birliği

NFT pazar yeri Orderinbox, global kripto para ödeme hizmetleri şirketi Wyre ile iş birliğine imza attı.

NFT pazar yeri Orderinbox, global kripto para ödeme hizmetleri şirketi Wyre ile iş birliğine imza attı.

Orderinbox’ın Wyre ile yaptığı iş birliği sonucunda içerik üreticileri ve koleksiyonerler platformdan ayrılmadan Orderinbox'taki kripto cüzdanlarına kredi kartları ve banka hesapları üzerinden para ekleyebilme imkanı bulacak.

Platform içerisinde hızlıca kripto işlemler gerçekleşecek

Herhangi bir NFT pazar yerinden farklı olarak bir sosyal bileşene sahip olan Orderinbox, kullanıcılarına tek tıkla NFT oluşturma ve satışa sunma, koleksiyon oluşturma, çoklu blok zincir, kripto cüzdan ve dil erişimi avantajlarının yanı sıra devrim niteliğinde yeni özelliğini de duyurdu.

Orderinbox diğer borsaların yanı sıra fiat-kripto transferlerini kolaylaştıran kripto para ödeme hizmetleri şirketi Wyre entegrasyona sahip olacak. Yeni nesil internet deneyiminde kullanıcıların önüne çıkan engelleri ortadan kaldırmaya odaklandıklarını aktaran Orderinbox CEO’su Doğu Taşkıran, “Bu heyecan verici entegrasyon ve ortaklıkla, tüm içerik oluşturucularımız, koleksiyonerlerimiz ve topluluğumuz, platformdan ayrılmadan kredi kartları, banka hesapları ve hatta Apple Pay'i kullanarak kripto cüzdanlarına 25 bin dolara kadar para ekleyebilecekler.” açıklamasında bulundu.

Uzun vadeli planlarının platformun sahipliğini, başarısının arkasındaki yaratıcıları temsil eden, karşılayan ve ödüllendirme özellikleri içeren bir yol haritasıyla kullanıcılara aktarmak olduğunu yineleyen Taşkıran, dili veya coğrafi konumu ne olursa olsun, bu yeni yaratıcı ekonomiye katılmak isteyen herkes için NFT'leri oluşturmayı ve satmayı kolay ve erişilebilir hale getirmeyi amaçladıklarını da dile getirdi.

Hibya Haber Ajansı