Panasonic, Pro 4K ekranlarına interaktif sürümleri getiriyor

Panasonic, bugün SQE1 ve CQE1 Serilerindeki profesyonel 4K ekran serisindeki interaktif çoklu dokunmatik sürümleri tanıttı.

Panasonic, bugün SQE1 ve CQE1 Serilerindeki profesyonel 4K ekran serisindeki interaktif çoklu dokunmatik sürümleri tanıttı. Premium InGlass ve Kızılötesi çoklu dokunmatik ekranlar, ek Wi-Fi özelliği ve farklı özelliklerle birçok işlevsellik özelliğiyle parlak ve dayanıklı 4K UHD LCD ekranlardan oluşan üst düzey bir koleksiyon olan ve yönetici düzeyindeki toplantı odaları için ideal SQE1 Serisi’nde sunulacak. Kızılötesi çoklu dokunmatik işlevi ise, eğitimde düşük maliyetli kullanım için tasarlanmış CQE1 Serisinde sunulacak.

55-86 inç modeller olarak sunulan interaktif ekranlar Temmuz 2021'den itibaren satışa sunulacak

Hem InGlass hem de Kızılötesi interaktif ekranlar, ortak çalışma için aynı anda 20 dokunmatik noktayı, 4K Ultra HD çözünürlüğü, doğal yazma deneyimini ve bölünmüş ekran seçeneklerini (4 veya 9) destekliyor.

Ayrıca premium InGlass modelleri toplantı odaları gibi parlak ışık altındaki ortamlar için idealdir ve yansıma yapmayan kimyasal yüzey işlemi, ultra hassas kalemle yazma ve parmak, kalem ve yumruk silgi kullanımını ile 3 mm'lik koruyucu cam sunuyor.

Ortak çalışmaya dayalı toplantılar için tasarlandı

SQE1-IG ve SQE1-IR, modern toplantı odalarında ve konferans salonlarında 7/24 çalışma için tasarlandı. Büyük kapalı alanlarda net görüntü için üstün 500 cd/m2 parlaklık sunuyor. Kolay işbirliği için SQE1-IR, Intel SDM yuvasıyla Panasonic'in yeni Kablosuz Sunum Sistemi PressIT için kullanılabiliyor. Tamamen kablosuz bir 4K çözümü tercih edildiğinde SDM Yuvası aynı zamanda WofVision’ın Cynap Pure BYOD kablosuz sunum çözümüyle tam entegrasyon için de kullanılabiliyor.

Eğitim için tasarlandı

CQE1-IR, 400 cd/m2 parlaklık sunan net IPS ekranıyla odanın her yerinden 4K görüntü kalitesi ve mükemmel bir izleme deneyimi sunuyor. Günlük kullanım için tasarlanan bu cihaz, hem güvenilirlik sunarak hem de maddi değer katarak 16 saat kesintisiz çalışabiliyor ve farklı ihtiyaçlara göre çok yönlülük için çeşitli bağlantı seçenekleriyle donatılıyor.

Daha fazla bilgi için ziyaret edin: https://business.panasonic.co.uk/visual-system/cqe1-ir

SQE1-IG Serisi: https://business.panasonic.co.uk/visual-system/sqe1-ig

SQE1-IR Serisi: https://business.panasonic.co.uk/visual-system/sqe1-ir


Hibya Haber Ajansı