ŞOK Marketler, Uluslararası İş Ödülleri Stevie Awards'tan iki altın ödül kazandı

ŞOK Marketler, dünyanın en prestijli iş ödüllerinden biri olan The Stevie Awards’tan 2 altın ödül kazandı.

ŞOK Marketler, dünyanın en prestijli iş ödüllerinden biri olan The Stevie Awards’tan 2 altın ödül kazandı.

Kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerine sunan Türkiye’nin en önemli gıda perakendecilerinden ŞOK Marketler, Her yıl 12 binden fazla adayın katıldığı ve 2002 yılından bu yana dünyanın önde gelen iş ödülleri arasında yer alan Uluslararası İş Ödülleri® Stevie Awards’ta 2 altın ödülün sahibi oldu.

ŞOK Marketler’in 'Gri Şehir Dijital Oryantasyon Programı', The International Business Awards kapsamında jüri tarafından dünyanın en iyisi seçilerek, eğitim ve oryantasyon kategorilerinde iki ayrı altın ödüle layık görüldü. Çalışanlarının yüzde 90’ı Y ve Z jenerasyonundan oluşan ŞOK Marketler, interaktif deneyimi öne çıkaran, yeni nesil hikâye/senaryo tabanlı etkileşimli video teknolojisini kullandığı oryantasyon programıyla, dünya çapında örnek teşkil eden uygulamaların ödüllendirildiği Stevie Awards’ta birçok global markayı da geride bıraktı.

 

ŞOK Marketler Tic. A.Ş. Hakkında:

1995 yılında kurulan ŞOK Marketler Ticaret A.Ş., 2011 yılında 1.200 mağaza ile faaliyet gösterirken Haziran 2022 sonu itibarıyla Türkiye’nin 81 ilinde 9.858 mağazası, yaklaşık 46 bin çalışanı, özgün iş modeli, modern perakendeciliğin gereklerine uygun dijital altyapısı, güçlü ve dinamik insan kaynağı ile müşterilerine hizmet vermektedir. 2016 itibarıyla mağaza konseptini tamamen yenileyen ŞOK Marketler, tüketicilerin temel ihtiyaçlarının tamamına yakınını, bilinen markalı ürünlerle ve uygun fiyatlarla, evlerinin yakınındaki mağazalarında müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca, farklı nedenlerle ekonominin dışına çıkmak durumunda kalan Mis, Piyale, Mintax, Amigo, Evin gibi köklü ve bilinirliği yüksek, kaliteli ve uygun fiyatlı, tarihi geçmişi olan özgün markalarını ekonomiye kazandırarak Türkiye’nin bu değerli markalarını müşterilerine piyasanın tanınmış markalı ürünleriyle bir arada sunmaktadır. ŞOK Marketler, mağazalarına giren her bir müşterinin rahat, kaliteli ve hesaplı alışveriş deneyiminden memnun olarak ayrılmasını sağlamak vizyonuyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Mayıs 2018’de halka arz edilen Şirket’in hisseleri SOKM koduyla Borsa İstanbul’da işlem görmektedir.