Suwen pijamaları bu yaz da konuşulmaya devam ediyor

Pijama takımlarından sabahlıklara, lohusa koleksiyonundan geceliklere kadar her tarza, her yaşa ve her bedene uygun alternatifleriyle Suwen ev giyim koleksiyonu bu yaz da kadınların gözdesi olmaya devam ediyor.

Pijama takımlarından sabahlıklara, lohusa koleksiyonundan geceliklere kadar her tarza, her yaşa ve her bedene uygun alternatifleriyle Suwen ev giyim koleksiyonu bu yaz da kadınların gözdesi olmaya devam ediyor.

Kalitesi ve tasarım anlayışı ile her beden ve her yaştaki kadına uygun ürün alternatifi sunan Suwen ev giyim koleksiyonu, şortlu takımlardan geceliklere, pijama takımlarından kapri modellerine, gecelik ve sabahlık kombinlerinden, lohusan koleksiyonlarına kadar birçok tasarımıyla yaz modasında yerini aldı.

SUWEN, 250 farklı yaz ev giyim koleksiyonunu farklı yaş, beden ve vücut tipindeki kadınların ihtiyaçlarını karşılayabilecek rahatlık ve şıklıkta hazırlıyor. SUWEN özellikle büyük bedenli kadınların da güncel tasarımlarda model alternatifleri bulabileceği yeni sezon ev giyim ürünleriyle dikkat çekiyor. Her yaşa uygun farklı tasarım ve mevsimsel renklerdeki ev giyim koleksiyonuyla şık, feminen, zarif, spor, cool, geniş beden aralıklarındaki model alternatifleri ve özenle seçilmiş kumaş türleriyle yaz modasında yerini alıyor.

Vazgeçilmez yaz pijamaları

Yazın enerjisinden esinlenen maskülen yaka pijamalar farklı kumaş ve model seçenekleriyle sokak tarzına uyarlanıyor. Bol ve şık pijama altları, yumuşak ürün dokusu ve günlük tarza uyarlanabilir üstleri ile bu yaz pijamalarınızı çıkarmak istemeyeceksiniz.

Yazın enerjisini yansıtan yumuşak ve rahat sabahlıklar

Yumuşak ve rahat tasarımları ile yazın enerjisini hissedeceğiniz yeni sezon sabahlıkları yumuşak kumaşıyla güzel bir güne başlamanın yolunu açıyor. Soft renkleri ve %100 pamuklu kumaşıyla ev giyimi kombinlerinizde size eşlik ediyor. Hamileler için özel tasarlanan Cream Sabahlık koleksiyonuyla da yeni sezonda her tarza ve zevke uygun tasarımlar sunuyor.

Şık ve rahat gecelikler

Modern desen ve tasarımlarıyla şıklığı her an isteyen kadınlara özel tasarlanan geceliklerle sıcak yaz günleri artık daha rahat geçiyor. Farklı renk ve desen seçenekleriyle ev giyime yeni bir bakış açısı getiren gecelik alternatifleri mini ve midi boy seçenekleri ve geniş beden aralıklarıyla zarif bir uykunun tarzını temsil ediyor.

Her daim şık ve rahat tercihler yapan kadınların tarzına göre tasarımlara hayat veren SUWEN ile siz de farklı tasarım alternatiflerini keşfetmek, gün boyu hem rahat hem de şık hissetmek istiyorsanız size en yakın SUWEN mağazasını veya https://www.suwen.com.tr/ adresli online alışveriş sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.


Hibya Haber Ajansı