TSPB, TKYD ve EFAMA işbirliğinde “Pandemi sonrası toplumsal sorunlar paneli”

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB), Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD) ve Avrupa Yatırım Fonları ve Varlık Yönetimi Birliği (EFAMA), “Pandemi Sonrası Toplumsal Sorunlar” konusunu uzmanları ile masaya yatırıyor. Programda dijital kimlik ve dijital para konusunda uluslararası üne sahip ve en önemli küresel FinTech liderlerinden biri olan David Birch ile finansal hizmetler alanında hukuk, uyum ve kamu politikaları konularında uzman olan Dr. Sabine Dittrich yer alacak.

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) ve Türkiye Kurumsal Yatırım Yöneticileri Derneği (TKYD) Avrupa Yatırım Fonları ve Varlık Yönetimi Derneği'nin (EFAMA) katılımıyla çevrimiçi oturumda “Pandemi Sonrası Toplumsal Sorunlar” konusu tartışılacak. Ücretsiz olacak oturum, 8 Mart Pazartesi günü, 14.00 – 15.45 saatleri arasında TSPB YouTube kanalı üzerinden canlı olarak izlenebilecek.

 

“Pandemi Sonrası Toplumsal Sorunlar” toplantısına yurtdışından iki önemli isim katılacak. Programın konuklarından olan David Birch, dijital kimlik ve dijital para konusunda dünyanın sayılı isimlerinden bir olarak kabul görüyor. Aynı zamanda son dönemlerin en iyi 100 FinTech etkileyicisinden biri olarak yorumlanıyor. Birch, Pandemi Sonrası: Yeni Araçlar, Yeni Pazarlar konusunda görüşlerini sunacak.

 

Oturumun ikinci konuğu ise Düzenleyici İstihbarat Küresel Başkanı ve EFAMA Yönetim Kurulu Üyesi olan Dr. Sabine Dittrich olacak. Dittrich, finansal hizmetler alanında küresel uzmanlığa sahip bir yönetici. Hukuk, kamu politikaları ve uyum alanında ise uzmanlığı bulunuyor.  Dr. Sabine Dittrich, pandemi sonrası toplumsal sorunlar konusunu hukuk, kamu politikaları açısından ele alacak. Aynı zamanda konuyu çevresel, sosyal ve yönetişim (ESG) açısından değerlendirecek.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi için www.tspb.org.tr web sayfasından ziyaret edilebilir.

Etkinlik aynı zaman TSPB You Tube kanalında, Hibya Haber Ajansı'nda ve Hibya Haber Ağı’nda izlenebilecektir


Hibya Haber Ajansı